Sporto stovyklos

Sveiki atvykę į mūsų hostelį, kuriame sportas ir poilsis susijungia į neprilygstamą patirtį! Esate sportinė komanda, ieškanti kur apsistoti per savo sportinę stovyklą pajūryje? Mes esame čia, kad pasirūpintume jūsų komfortu ir suteiktume jums nepakartojamą patirtį.

Apie Mūsų Hostelį:

 • Talpiname iki 25 žmonių, turime 9 patogius kambarius, kurie yra keturviečiai, triviečiai ir dviviečiai. Kiekvienas kambarys turi atskirą vonios kambarį, užtikrinantį jūsų privatumą ir komfortą.
 • Bendroji erdvė yra puiki susitikimų, pasitarimų ir bendravimo vieta. Tai idealus plotas jūsų komandai planuoti strategijas arba tiesiog susiburti po intensyvių treniruočių.
 • Turime pilnai įrengtą virtuvę, kurioje galite pasigaminti savo patiekalus arba pasimėgauti skaniu kavos puodeliu. Tai puiki galimybė sutaupyti lėšų ir jaustis kaip namie.

Kodėl verta pasirinkti mus:

 1. Patogi Vieta: hostelis įsikūręs vos 10 minučių nuo Palangos centro, suteikiantis jums puikų poilsį. Tačiau tuo pačiu esate netoli nuo didžiausių parduotuvių tokiu kaip „Lidl“ bei „Rimi“. Autobusų stotis vos už 7 minučių, o jūrą pasieksite greičiau nei per pusvalandį.
 2. Kambariai Komandoms: turime patogius ir erdvius kambarius, tinkamus sportinėms komandoms.
 3. Sportinių Galimybių Rekomendacijos: nors tiesiogiai nesuteikiame sporto įrangos ar aikštelių, galime rekomenduoti įvairias sporto sales, bėgimo takus, paplūdimius, parkus ir aikšteles, kur galėsite leisti laiką, aktyviai judėdami ir mėgaujantis gamtos grožiu.
 4. Laikas po Treniruočių: Po intensyvių treniruočių, mūsų hostelio atmosfera leis jūsų komandai atsipalaiduoti ir pasimėgauti stalo žaidimais, žaidimų konsole ir mini biliardo stalu poilsio erdvėje.
 5. Laisvalaikis Mieste: Taip pat galite aktyviai praleisti lieka pramogaudami įvairiuose parkuose, pasikultūrinti aplankydami muziejus ar renginius ar aplankyti kelias įžimias vietas.
 6. Nemokama vieta automobiliui
 7. Nemokamas belaidis internetas

Papildomos paslaugos:

 • Maitinimas: už papildomą mokestį galime pasirūpinti maitinimu su šviežiai paruoštais patiekalais pagal jūsų pasirinkimą
 • Asmeninės sporto treniruotės: asmeninis treneris individualioms treniruotėms
 • Kineziterapeutas: galimybė pasinaudoti kineziterapeuto paslaugomis
 • Sporto ir poilsio bazės: be papildomo mokesčio galime padėti suorganizuoti sporto bazę jūsų treniruotėms ar Palangos baseiną su pirčių kompleksu (užsiregistravus iš anksto)
 • Transportas: iš/į oro uostą, autobusų stoties ar Klaipėdos.

Su mūsų pagalba, jūsų sportinė stovykla pajūryje taps ne tik efektyvią treniruočių patirtimi, bet ir nepakartojamu poilsiu bei pramogomis. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir užsirezervuotumėte savo komandos viešnagę!